SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Головою Червоноградської районної ради став Порицький Андрій, власник ткацької фабрики на Радехівщині

В Червонограді 25 листопада 2020 року відбулось І засідання новоствореної районної ради.

Голова районної ТВК Ірина Білань оголосила рішення щодо обрання депутатів райради. Відтак, депутати зачитали присягу на вірність громаді, отримали посвідчення. Священик храму Св. Йосафата отець Мирослав виголосив молитву і благословіння присутнім. Побажав плідно працювати на благо нового Червоноградського району. Побажання плідної співпраці висловили і голови Червоноградської, Сокальської, Великомостівської, Радехівської, Лопатинської, Добротвірської ОТГ, колишні очільники райрад та РДА побажали доброї роботи.

Після урочистих моментів, сесія почала роботу. Тож на посаду голови районної ради депутатами було висунуто дві кандидатури – Андрій Порицький від ЄС та Генадій Воловенко представник партії “Слуга народу”. Після промови, останній все ж зняв свою кандидатуру. А Андрія Порицького підтримали 38 із 42 депутатів.

Порицький Андрій Володимирович – 44-річний засновник єдиної в Україні ткацької фабрики з виробництва матрацних жакардових тканин. Фабрика розташована в селі Яструбичі Радехівського району. Народився 09 грудня 1975 року. Освіта вища. Магістр фінансів. З дитинства до цього часу проживає в місті Червонограді. У 2011 році був обраний депутатом Радехівської районної ради. У 2014 році, працював на посаді першого заступника голови Радехівської державної адміністрації. Одружений, разом з дружиною виховує сина та доньку.

На цьому перше засідання Червоноградської районної ради закінчилось. Продавжити його планують не раніше, ніж через 10 днів.

“На разі у нас навіть печатки немає, і поки районну раду не буде легалізовано, ми навіть не можемо сказати, яким буде апарат районної ради і чим ми будемо займатись” – голова Червоноградської районної ради про повноваження нової ради.

Детальніше у коментарі, який після засідання дав журналістам телеканалу “Бужнет” Андрій Порицький – https://www.facebook.com/buzhnet/videos/952641398593211

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.