SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Які зміни в ЗНО будуть в 2021 році?

Як повідомляє Департамент освіти і науки ЛОДА, у цьогорічному ЗНО, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, є певні відмінності із попередніми роками.

Про це 25 листопада під час брифінгу розповіла керівник Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк (Larysa Seredyak)

Для отримання документа про повну загальну середню освіту треба обрати 4 предмети.

І ці предмети є чітко визначеними. Українська мова, математика – обов’язкові, третій предмет на вибір – історія України чи іноземна мова, і четвертий – на вибір учасника із того переліку з 11 предметів, які пропонує український центр оцінювання якості освіти.⠀⠀

ПРОБНЕ ЗНО

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 5 – 19 січня 2021 року. Пробне ЗНО-2021 з усіх предметів відбуватиметься 10 квітня 2021 року. Учасник може обрати лише один предмет. Додатково можна завантажити тестові зошити з інших дисциплін та пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.⠀

Графік основної сесії ЗНО-2021:

21 травня – тестуванням з хімії;

24 травня – тестування з іспанської, німецької, французької мов;

25 травня – з англійської мови;

28 травня – з математики;

1 червня – з української мови, української мови і літератури;

4 червня – з історії України;

5 червня – з географії;

7 червня – з фізики;

10 червня – з біології.⠀

Інформація про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів з’явиться на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2021 року.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.