SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Шахтарі “Межирічанської” виконали план достроково

23 листопада у четверту зміну прохідники шахти «Межирічанська» (директор Ігор Крокош) відзвітували про дострокове виконання річного плану з проходження гірничих виробок – 2310 п.м. Про це йдеться на сайті ДП “Львіввугілля”.

Підготовчі роботи на шахті ведуть колективи ДПР№1 (начальник Михайло Питель, бригадир Ігор Колачник) та ДПР №2 (начальник Віталій Винар, бригадир Володимир Яцейко).

Заступник технічного директора Сергій Руденко привітав прохідників за дорученням першого керівника ДП “Львіввугілля” Олега Акімова та побажав зустріти достроково ще не один виробничий Новий рік.

До кінця року прохідники не збавлятимуть темп і планують прокласти понад 200 п.м гірничих виробок.

Додамо, достроково виконали план ВП «Шахта «Межирічанська»», ВП «Шахта «Степова» та ВП «Шахта «Лісова». Усі вони входять у склад ДП «Львіввугілля».

«Дякую за те, що попри складні умови праці, ДП «Львіввугілля» залишається найуспішнішим державним вугледобувним підприємством. Ви – запорука енергетичної незалежності та безпеки не лише області, а й цілої країни», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

ДП «Львіввугілля» — державне підприємство вугільної промисловості України.

Створене шляхом поділу виробничого об’єднання «Укрзахідвугілля» на два об’єднання: «Львіввугілля» і «Волиньвугілля». До складу ДП «Львіввугілля» входить 6 працюючих шахт – «Великомостівська», «Межирічанська», «Відродження», «Лісова», «Степова», «Червоноградська» та 15 допоміжних підприємств. Всього 21 відокремлений підрозділ. Чисельність працівників ДП «Львіввугілля» станом на початок 2020 року складає приблизно 7,6 тис осіб.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.