SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Не в 10-11 клас, а в ліцей. Як і де навчатимуться червоноградські старшокласники?

На сесії Червоноградської міської ради , 1 квітня, депутати двічі не підтримали зміни у рішення Червоноградської міської ради від 11.06.2020 №1655 «Про змін типів та найменувань закладів загальної середньої освіти».

Відтак, набір учнів у 10 класи в школи цього року не відбуватиметься. Старшокласники здобуватимуть освіту у Червоноградському ліцеї. Варто зауважити, що проект рішення був висунутий на розгляд депутатів ініціативною групою батьків, які виступали проти переведення дітей у ліцей.

Батьки не задовільнились першим голосуванням депутатів, тому в процедурному порядку міський голова виніс питання на голосування вдруге. Проте і другий раз рішення не прийняли. Відтак, чинним залишається рішення, яке прийняла ще попередня каденція, про перейменування загальноосвітніх закладів в «гімназії» та припинення набору в ці заклади учнів 10-11 класів. Ймовірно, його винесуть на наступне засідання сесії.

Додамо, ще до початку засідання сесії 1 квітня під адміністративною будівлею Червоноградської міської ради зібрались батьки, які вимагали не припиняти набір 10-11 класів у заклади загальної середньої освіти. Заслухавши на сесії Марію Федоряк і Василя Костишина, які належать до ініціативної батьківської групи та заступника начальника відділу освіти Івана Кардинала, депутати не підтримали проект рішення «Про внесення змін у рішення Червоноградської міської ради від 11.06.2020 №1655 “Про змін типів та найменувань закладів загальної середньої освіти».

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.