SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Сокальській центральній районній лікарні відбулась нарада

2 квітня в КНП СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня»  відбулася нарада під головуванням першого заступника голови Львівської обласної ради Богдана Гагалюка щодо готовності медичного закладу до роботи в умовах прийому хворих з підозрою на коронавірусну інфекцію. В нараді взяли участь голова райдержадміністрації Ігор Дацюк, голова районної ради Микола Пасько, заступник голови районної ради Василь Бойко та керівництво лікарні.

Після наради, за пропозицією голови райдержадміністрації Ігоря Дацюка, керівники області та району зустрілися з медичним персоналом реанімаційного, хірургічного, травматологічного, приймального та діагностичних відділень КНП СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня». 

Оскільки, Львівська область отримала більше 8 тонн медичного вантажу та розпочався розподіл цього вантажу – до Кам’янка-Бузької, Сокальської, Стрийської районних лікарень, обласну інфекційну лікарню та до Центру легеневого здоров’я,  Сокальській ЦРЛ  передано  медичні костюми біозахисту, захисні маски різних класів, респіратори, рукавиці, бахіли, фільтри ШВЛ вірусо-бактеріальні.

Джерело – Сокальська РДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.