Уряд ухвалив нову 10% надбавку вчителям – хто її отримає
28 грудня 2021 року уряд ухвалив постанову, яка вводить нову надбавку для працівників закладів освіти.
Постанову можна прочитати тут або нижче.
Норма стала чинною з 1 січня 2022 року. Надбавки отримають учителі, викладачі та інші працівники у закладах освіти, які відповідають за ведення:
- діловодства;
- бухгалтерського обліку;
- сайту.
Більше читайте в документі:
- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

