SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Учні сокальського гуртка “Цифрова фотографія” вибороли дві перемоги у конкурсі відеороликів «Моя мрія в Україні»

У Будинку воїна привітали та нагородили школярів, які перемогли у конкурсі відеороликів «Моя мрія в Україні». Конкурс оголосили на початку вересня, а на розгляд журі подали майже два десятки робіт.

«Такі конкурси для дітей є важливі з огляду на те, що допомагають проявляти різні таланти. Хтозна, можливо уже зараз серед нас є майбутній режисер, досягненнями якого пишатиметься вся держава», – звернувся до дітей директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

Для зареєстрованих учасників також організували два навчальних майстер-класи: із написання  сценаріїв та із відеомонтажу.

«Обрати переможців було реально дуже непросто. Усі роботи надзвичайно глибокі та показують про що думають діти, що їх найбільше тривожить та що вони б хотіли змінити. Багато роликів є про те, як в Україні настає мир і українці не гинуть на війні. Звісно, роботи дуже аматорські, адже це діти, але ідеї та наполегливість їх втілення викликають захоплення», – розповів керівник “Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді” Святослав Опенько.

Журі обрало переможцями шість робіт у кількох номінаціях та різних вікових групах. На конкурс подавали роботи як авторські колективи, так і самостійні автори.

Відтак, переможцями конкурсу стали талановиті діти з Сокальщини під керівництвом вчителів Сокальської станції юних техніків.

У номінації «Найкращий фільм» перемогу здобула команда гуртка «Цифрової фотографії» Сокальської СЮТ (молодша група). Вихованці разом з керівником відзняли фільм “Я вірю в добро”.

А у номінації «Найкращий сценарій» перемогу виборов фільм “Моя мрія”, яку створила команда гуртка «Цифрова фотографія» Сокальської СЮТ (старша група).

“НАША КОМАНДА: Мандрик Софія, Студент Тоня, Папроцька Віта, Овчарук Соломія, Ковалик Настя, Полянчук Дарина, Волос Діна-Меланія, Волос Давид, Радзимінський Рувім. Керівник гуртка – Михальов В.О.” – зазначив на сторінці у facebook Володимир Михальов.

Обласний конкурс «Моя мрія в Україні» покликаний формувати національну свідомість учнів та підвищувати роль відеоаматорів у художньо-естетичному вихованні молоді.

«Ми вдячні всім учасникам за роботи, за зусилля та ідеї. Усі роботи чіпляють за душу. Ми тішимось, що перший такий конкурс пройшов успішно і заплануємо його наступного року теж, тож чекаємо на нові роботи. Відео зараз стає важливим елементом світосприйняття, інформування та формування думки, тому цьому напряму треба приділяти більше уваги», – наголосила заступниця директора департаменту освіти Ольга Котовська.

Зазначимо, департамент освіти та науки спільно із Львівським обласним центром науково-технічної творчості організовує кіношколу, де діти зможуть покращувати свої навички.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.