SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді відбудеться  масштабна подія для молоді! Коли і куди приходити? Де реєструватись?

26 вересня у місті Червоноград на стадіоні «Шахтар» відбудеться масштабна офлайн-подія серед молоді Львівщини – форум можливостей для молоді «YES» (Y – youth, E – education, S – success).  Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.  

Мета заходу – активізація молоді у селах, залучення до суспільних процесів, пропагування неформальної освіти, а також християнське виховання молоді. Автор ідеї – 15-річна Тетяна Білоцеркович, учасниця проекту «Ідея змінює країну», який реалізовувався відділом молодіжної політики Львівської облдержадміністрації.

У межах форуму діятимуть 4 локації. Перша – панельні дискусії про роль молоді, лекції та тренінги, друга – молодь та духовенство, роль молодіжних спільнот при церкві, співпраця молоді та релігійних спільнот, третя – вільний мікрофон, зустрічі із блогерами, декламування віршів, виступи, четверта – презентація гуртків, спільнот, секцій та інших молодіжних можливостей.

Vita Kulyniak цьогоріч стала студенткою Український католицький університет UCuniversity.

До ЗНО готувалась самостійно. З англійської та української склала на 195+.

Про те як не зійти з розуму, самодисципліну та цікаві моменти говоритиме у сірій зоні під час YES – форум молоді

Для тих хто активно займається громадською діяльністю проєктний менеджмент – то святая святих.Тому під час YES – форум молоді цілих півтори години буде присвячено цій темі. Тож експертка Христина Мокрій готує для вас багато цікавої інфи.

Під час YES – форум молоді буде багато авторської поезії. Наталія Кічун-Лемех та команда «МАЛІЖ» потішить вас глибиною та красою віршів.

Експериментальна буде у нас оранжева зона на YES – форум молоді, 26 вересня. Будуть декілька панелей, у яких обговорюватимуть тему молоді та церкви.

У одній із панелей говоритимемо про покликання. Тож своєю історією ділитимуться:

отець Степан Дуда, ЧСВВ – священник Церква св.Юрія в Червонограді, духівник Марійська Дружина, випускник Василіянського інституту філософсько-богословських студій імені Йосифа Велямина Рутського;

Anastasija Dats’ko – учасниця спільноти “Світло Марії” у Меджуґор’ї. В Україні служить у офіційному інформаційному центрі MIR Međugorje, координатор релігійного порталу “Slovo today”;

брат Vasyl Kinakh – студент 6 курсу Івано-Франківської духовної семінарії, директор ШХА “ВІХА”, організатор таборів з 9 – літнім досвідом (близько 45 таборів), автор посібника для проведення таборів «Як можемо любити Того, Кого не знаємо?»

Модеруватиме – Христиночка Джугало

У зеленій зоні YES – форум молоді говоритимемо про виклики, які стоять сьогодні перед молоддю.Тож у панелі, яку модеруватиме Оксана Водонос:

Veronika Kashinskaya – журналістка. Засновниця школи «Стань журналістом» та головний редактор першого молодіжного онлайн журналу «Journ Team».

Maksym Tkachenko – молодіжний працівник, упродовж двох років координував роботу молодіжного ХАБу “Космодром”, тренер з соціальної та молодіжної проблематик.

Христина Мокрій – менеджерка розвитку та співпраці у КЗ ЛОР “Львівський обласний молодіжний центр”, засновниця “Memories events school”.

Детальніше про проєкт можна дізнатись за телефоном: 0938976691   – Надія  Земницька.

Реєстрація за посиланням. https://cutt.ly/IfZn4DO

Форум є підсумковим етапом реалізації довготривалого молодіжного проєкту – тур «Гуртуй», який реалізовує громадська організація «Територія «МИ» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.