SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді незаконно продавали рибу та раколовки. Порушникам загрожують штрафи

17 порушень природоохоронного законодавства за перший тиждень серпня викрив Львівський рибоохоронний патруль.

У період з 3 серпня по 10 серпня 2021 року державні інспектори Львівського рибоохоронного патруля зафіксували 17 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. Так, складено п’ять протоколів – за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), один протокол – за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), один – за ч. 1 ст. 85 – 1 КУпАП (зберігання чи збут заборонених знарядь лову), один – за ч. 1 ст. 88 – 1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів) та один – за ст. 86 – 1 КУпАП (експлуатація на водних об\\\’єктах водозабірних споруд, не забезпечених рибозахисним обладнанням). Оформлено вісім актів виявлення та вилучення безгосподарного майна.

«У порушників вилучено 9 кг риби та 21 од. заборонених знарядь лову, накладено штрафів на суму 595 грн» ‑ повідомив заступник начальника рибоохоронного патруля Зіновій Сисун.

Для прикладу, 3 серпня в м. Червоноград по вул. Сокальській інспекторами Львівського рибоохоронного патруля було виявлено факт продажу громадянкою К. риби (риба виду товстолоб білий загальною вагою 8 кг та короп звичайний загальною вагою 1 кг) без відповідних документів з порушенням п. 3. 14 Правил спортивного і любительського рибальства та ст. 7 ЗУ «Про тваринний світ». Водні біоресурси вилучено. За даним фактом складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 88 – 1 КУпАП. Санкція статті передбачає накладення штрафу на громадян від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу чи без такої. Матеріали справи буде скеровано на розгляд суду.

Також, 3 серпня в м. Червоноград в магазині, що знаходиться по вул. Шептицького інспекторами Львівського рибоохоронного патруля було виявлено факт продажу громадянкою Р. заборонених знарядь лову, а саме: раколовки – пастки в кількості 8 шт., чим порушила п. 3.14 Правил любительського і спортивного рибальства. На дану особу складено протокол за ч. 1 ст. 85 – 1 КУпАП (зберігання чи збут заборонених знарядь лову). Заборонене знаряддя лову вилучено. Матеріали справи готуються для передачі в районний суд. Санкція даної статті передбачає накладення штрафу від дев’яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією цих знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення.

Львівський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення – терміново повідомляйте за номерами цілодобової телефонної «гарячої лінії» відомства: (066) 098-84-47 та (032) 270-41-88 або на всеукраїнську безкоштовну «гарячу лінію»: 0 (800) 50-52-50.

Джерело – Львівський Рибоохоронний патруль

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.