SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Через нетверезих водіїв за сім місяців на Львівщині травмувалося майже пів сотні осіб

За сім місяців 2021 року на території Львівської області зареєстрували 208 дорожньо-транспортних пригод. Причиною ставало саме перебування водія у нетверезому стані. Про це повідомили у патрульній поліції Львівської області.

Серед них – 32 ДТП з постраждалими, в яких травмувалось 47 осіб, а також 5 людей загинуло.

У поліції нагадують про адміністративну відповідальність за керування транспортним засобом у стані сп’яніння (ст. 130 КУпАП):

  • За скоєння правопорушення вперше: штраф 17 тисяч гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на один рік.
  • повторно протягом року: штраф 34 тисячі гривень та позбавлення права керування транспортними засобами на три роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого, або адмінарешт на десять діб з позбавленням права керування транспортними засобами на три роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого.
  • двічі упродовж року: штраф 51 тисяча гривень та позбавлення права керування ТЗ на десять років з конфіскацією ТЗ, або адмінарешт на п’ятнадцять діб з позбавленням права керування ТЗ на десять років, з конфіскацією ТЗ.

Максимально допустимий рівень алкоголю в крові — 0,2 проміле.

Закликаємо водіїв не сідати за кермо в стані сп’яніння, адже ви не можете контролювати свої дії і стаєте небезпечним для себе та інших учасників дорожнього руху!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.