SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червонограді на цих вихідних працюватиме центр вакцинації населення

У ці вихідні працюватимуть вісім центрів вакцинації по Львівській області. Про це на брифінгу 11 червня щодо епідситуації на Львівщині розповів Олег Когут – регіональний координатор з вакцинації від коронавірусу у Львівській області.

Зокрема, у Львові функціонуватимуть три центри – продовжить роботу центр на Арені «Львів», два нових центри запрацюють у ТРЦ «Форум» та кінопалаці О. Довженка. По області – у Дрогобичі, Стрию, Червонограді, Самборі та Новояворівську. В яких саме локаціях будуть розміщені центри у цих містах –  наразі обговорюють з місцевою владою.

«Всім містам – колишнім районним центрам, та з населенням, понад 3 тис. осіб, – запропонували знайти місця для того, щоб розгорнути центри вакцинації у вихідні. Закликаємо людей вакцинуватися! Зазначу, що у Центрі Довженка, наприклад, списки осіб наразі незначні, тому запрошуємо просто приходити робити щеплення навіть якщо Вам попередньо не телефонували. У всіх центрах щепитимуть вакциною «Coronavac», – зазначив Олег Когут.

«Також розглядаємо можливість збільшення можливостей пунктів щеплення та центрів вакцинації. Це є наша перспектива. І враховуючи те, що до Дня Незалежності в Україні планують провакцинувати 10 млн людей, то на кожен пункт щеплення буде велике навантаження і ми до нього готуємося. Зараз на Львівщині є 163 пункти щеплення, вони готові до роботи. Будемо ще готувати нові пункти, щоб забезпечити виконання тих завдань, які ставить перед нами Міністерство охорони здоров’я. Адже сама ідея роботи центрів вакцинації, пов’язана з тим, що у вихідні кількість вакцинованих була незначною», – додав Олег Когут.

Нагадаємо, що в Україні вакцинують осіб від 18 років.

Записатися на щеплення можна через реєстратуру КП ЦПМСД м. Червонограда –

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.