SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Фестиваль ремесел, концерт за участі Андріани та Kozak System, а ще спідвей: Червоноград святкуватиме 70-річчя ТРИ дні!

26-28 червня у Червонограді пройде фестиваль «Че Фест», приурочений до Дня міста. Організатори підготували чимало цікавих локацій, тож цьогорічне святкування буде дійсно вражаючим. І відбуватиметься воно в старій частині міста.

26 червня, у перший день святкування Дня міста відбудеться фестиваль “Горна державності. Громадська освіта через історію ремесл”, де заплановано цікавий просвітницький лекторій, майстер-класи, а цікавим завершенням дійства стане гончарський випал півтораметрової баньки Сокальської. З 19:30 по 21:00 проходитиме коцерт за участю місцевих колективів, і кульмінацією дня стане вогняне шоу. Завершиться фестиваль “Горна державності…” в неділю розіграшем лотереї.

На наступний день, 27 червня, на території Старого міста (колишнього Кристинополя) діятимуть різні локації, де буде дитяча зона, лекторій, виступ військового оркестру 194 понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України, концерт струнно-флейтового квартету, показ фільму “Останній медик терміналу”, спортивні заходи та паломництво до Чудотворної ікони. В цей день проводитимуться екскурсії містом, будуть відкриті музеї та шахтний полігон.

На головній сцені міста (мототрек “Гірник”) о 17 год розпочнеться масштабний концерт за участю місцевих гуртів, співачки Андріани, SoWa, гурту “Kozak System”. А о 22 год – дискотека.

На третій день, 28 червня, охочі зможуть відвідати спідвей – змагання серед юнаків та ветеранів “Кубок міста”. А також до 20-річчя приїзду Папи Римського в Україну відбудеться “Духовний вечір з святим Папою Римським”, в рамках якого планується зустріч з Митрополитом Львівським Мечиславом Мокшицьким, особистим секретарем Івана Павла ІІ, екскурсія в Музеї Святого Папи, Свята Меса за Україну в День Конституції.

Важливо!
Стара частина міста буде перекрита для руху транспорту з 10:00 до 19:00.


Ознайомитись із програмою можна тут:

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.