SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Львівщині укуси змій стали частішими. Як вберегти себе на природі?

22 червня о 14:14 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що в Кам’янка-Бузьку центральну районну лікарню в стані середнього ступеня важкості поступила жінка, 1983 року народження, жителька с.Батятичі (Кам’янка-Бузька МТГ) Львівського району.

Постраждала поступила до медичного закладу із діагнозом «укус змії правої кінцівки».

Цього ж дня, о 19:30 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в Стрийську центральну районну лікарню, з діагнозом – укус змії, поступив хлопець, 2007 року народження, житель с. Розгірче (Стрийська МТГ) Стрийського району.

Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає мешканців області бути обережними та уважними відправляючись у ліс чи на природу.

Якщо випадково побачили плазуна поряд із собою – не панікуйте, не наближайтесь і не робіть різких рухів, а спокійно відійдіть. У плазунів поганий зір та слух, але своїм тілом вони дуже добре вловлюють коливання землі на відстані 10-15 метрів. Будьте уважні у місцях, де можна зустріти плазунів: висока трава, кущі, ліс. Вирушаючи у ліс краще взувати високе, щільне взуття, котре змія не прокусить.

Джерело – Головне управління ДСНС України у Львівській області

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.