SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальщина і ще 3 райони з найвищим рівнем небезпеки Covid-19 в області

Державна комісія ТЕБ і НС під час засідання 6 листопада переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України. Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 9 листопада, їх переглянуть через тиждень.

Як повідомив у Telegram міністр Кабміну Олег Немчінов, на Львівщині червоний рівень епідемічної небезпеки встановили у Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському та Сокальському районах (крім Червонограда), на решті території області – помаранчевий.

У регіонах з помаранчевим рівнем, зокрема, заборонена робота хостелів, баз відпочинку та інших закладів з розміщення людей, крім готелів, проведення масових заходів за участі більше 20 людей. Не більше 1 людини на 10 м2 може бути в бібліотеках, музеях, фітнес-центрах, ТРЦ, магазинах. Максимальна заповненість ресторанів та громадського транспорту – 50%. Ресторани та кафе можуть працювати лише з 7:00 до 22:00 (проте вони можуть працювати на винос і доставку).

У «червоній» зоні заборонено:

  • робота громадського транспорту
  • відвідування шкіл, дитсадків, вишів
  • робота ТРЦ, кафе, ресторанів, спортзалів, хостелів, закладів культури; кінотеатри можуть бути заповнені максимум наполовину
  • проведення масових заходів
  • посадка на міжобласний транспорт (висадка дозволена); перетинати межу «червоної» зони можна лише власним транспортом

У всіх регіонах, незалежно від рівня епіднебезпеки, обов’язково потрібно носити маски чи респіратори в громадських будівлях та транспорті (за їх відсутність штрафуватимуть), мати при собі документи, що посвідчують особу.

Зазначимо, до “зеленої” та “жовтої” карантинних зон не потрапила жодна адміністративно-територіальна одиниця в Україні. 


Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.