SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Наступні вихідні вже можуть стати карантинними. Що це значить?

У дні, коли люди не працюють, збільшується відвідуваність розважальних, торгових центрів, кінотеатрів та інших місць великого скупчення.

Відтак, ініційований міністром охорони здоров’я України Максимом Степановим так званий карантин вихідного дня покликаний знизити показники інфікування в Україні.

«Один з елементів розірвання епідланцюгу – мінімізувати стосунки та контакти між людьми. Це може дати позитивні результати. Оскільки повернутись до варіанту весняного карантину зараз доволі складно, гадаю, варто спробувати такий вид обмежень», – зазначив 6 листопада під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис.

Карантин вихідного дня в Україні можуть запровадити вже з наступного вікенду. Планують закрити усе, крім критичної інфраструктури – продуктових магазинів, аптек та транспорту.

Додамо, 6 листопада Львівщина стала лідером серед областей України за кількістю пацієнтів, які одужали від коронавірусу за добу. Їх – 2405. Загалом від початку епідемії COVID – 19 побороли недугу 18 тисяч 600 мешканців області.

Про це також розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Приємно бачити, що сьогодні в області кількість осіб, які одужали, в декілька разів перевищила кількість захворілих: 2405 і 356 відповідно. Одужання пацієнтів для нас пріоритет. Ми продовжуємо й надалі вести боротьбу з короновірусною хворобою. Зараз у всіх закладах, що лікують ковідних пацієнтів, триває робота з розширення кисневої мережі. Збільшення кисневих точок надалі пришвидшить одужання пацієнтів»,- зазначив Орест Чемерис.

Також знизились показники захворюваності на коронавірус і серед медичних працівників області.

Джерело – Львівська ОДА.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.