SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Що таке “зелений щит” і як він може врятувати дороги від перемітання

Негода, яка прийшла в Червоноградський район у вигляді снігопадів і хуртовин, принесла дуже багато клопотів і проблем людям. Особливо потерпали мешканці сіл від переметів доріг.

Всі знають такі ділянки доріг, які з року в рік засипає снігом. А які затрати доводиться нести для ліквідації наслідків негоди, чи хто колись рахував?!

Лісівники знають , як правильно вирішити цю проблему. Степан Сохнацький, заступник директора у ДП “Жовківський лісгосп” рекомендує створювати придорожні лісозахисні смуги. Оскільки вони захищатимуть від вітрів та ерозій грунту, затримуватимуть сніги, додаючи вологи для грунту, і тим самим покращуючи мікроклімат.

Створивши лісосмуги, можна на багато років в перспективі позбутися затрат і клопотів. Для цього потрібна добра воля керівників територіальних громад і дорожніх служб.

“А лісівники, зокрема ДП Жовківський лісгосп», готові долучитися і фахово допомогти в створенні придорожних лісозахисних смуг, бо мають в арсеналі достатньо посадматеріалу, засобів і сил” – зазначив Степан Сохнацький.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.