SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Орієнтовно з 8 до 17 год. – чому енергетики у попередженні про планові роботи вказують приблизний час відсутності світла?

Клієнти ПрАТ “Львівобленерго” цікавляться, чому у попередженні про планові роботи енергетики вказують період відключення з 8 до 17 год., а насправді світла немає, наприклад, з 9 до 15 год. У компанії вирішили пояснити ситуацію.

Планові роботи в електромережах проводять впродовж дня у робочий час, як правило з 8 до 17 год. Саме такі години вказують у попередженнях для споживачів. Але це не означає, що світло вимкнуть рівно о восьмій і ввімкнуть рівно о сімнадцятій. Це інформація для клієнтів, що в цей період можлива відсутність електропостачання. Тривалість фактичної відсутності світла може бути різною, в залежності від складності робіт та інших технічних факторів, які спрогнозувати неможливо.

Енергетики намагаються якомога швидше виконати заплановану роботу і повернути світло мешканцям. Адже розуміють, що будь-яке відключення електроенергії, навіть короткотривале, вносить незручності споживачам. Якщо роботи вдалося завершити, наприклад о 15:30, світло одразу ввімкнуть, а не чекатимуть до 17:00. Але все ж потрібен запас часу на випадок непередбачуваних ситуацій.

Нагадаємо, що планові роботи проводять для того, аби підвищити надійність електропостачання і запобігти аварійним ситуаціям у майбутньому. У більшості випадків відремонтувати електромережі без їх відключення неможливо. Дізнатись про графік ремонтних робіт можна на сайті «Львівобленерго» у розділі «Планові відключення» (https://loe.lviv.ua/ua/planovi_vidkluchenna).

Окрім цього, попередження про планові роботи можна отримувати, приєднавшись до сервісів «Львівобленерго» Вайбер або Телеграм (https://loe.lviv.ua/ua/viber_telegram).

Якщо крієнтам “Львівобленерго” довелось залишитись на певний час без світла через необхідні ремонтні роботи — у компанії просять з розумінням віднестись до ситуації. Краще кілька годин потерпіти незручності, ніж пізніше аварія призведе до значно гірших наслідків.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.