SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Новий адміністративний корпус, естакади для автомобілів, заміна покрівлі, закупівля медичного обладнання – як оновилось відремонтоване приймальне відділення Червоноградської міської центральної лікарні

Новий адміністративний корпус, естакади для автомобілів, заміна покрівлі, закупівля медичного обладнання – всі ці оновлення стали можливими завдяки реконструкції приймального відділення Червоноградського міської центральної лікарні, яка відбувається в межах програми «Велике будівництво». 

Сьогодні, 12 травня, за участі керівництва Львівської обласної ради, ОДА, місцевої влади, голови профільної депутатської комісії у Червонограді урочисто відкрили реконструйоване приймальне відділення центральної міської лікарні.

«Радісно бачити, що ремонтні роботи виконані якісно і що працівники задоволені новими умовами праці. Мені приємно відзначити, що реконструкція приймального відділення в рамках програми «Велике будівництво» – це проект, який фінансувався з трьох бюджетів: державного, обласного та місцевого. Розуміємо, наскільки важливо впроваджувати такі ініціативи у галузі медицини, насамперед для того, щоб дбати про здоров’я людей. Дякую медичному персоналу за вашу нелегку працю!, – сказав Максим Козицький.

У приймальному відділенні оновлено реєстратуру, рентгенографічний та процедурний кабінети. Закуплено нове медичне обладнання, зокрема, цифровий електрокардіограф, 2 сучасних енергетично-багаторівневих дефібрилятори з можливістю проведення не тільки дефібриляції, але й і кардіоверсії з моніторингом ЕКГ, 5 медичних аспіраторів, 5 модульних моніторів пацієнта, З апарати штучної вентиляції легень, наркозна станція, новий електричний рентгенопрозорий операційний стіл, електрохірургічна система, рентгенівська діагностична мобільна система, та ін.

«Останні кілька років і виклики пандемії особливо показали важливість якісних медзакладів.  Для пацієнта кожна лікарня починається з приймального відділення.  Водночас зрозуміло, що такі роботи, які ми сьогодні бачимо з часом мають бути проведені у кожному відділенні кожної лікарні.  
Додам, що це – результат конструктивної співпраці. Обласна рада знайшла можливості виділити необхідні кошти для проведення ремонтних  робіт та закупівлю обладнання. 
Дякую колективу  і головному лікарю за гарну роботу в цих надскладних умовах і запевняю, що ми готові й надалі підтримувати вас», – зазначив під час виступу перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник.

Зазначимо, що на разі роботу розпочала частина оновленого відділення. Надалі планується відкриття кабінетів фіброгастроскопії, колоноскопії, МРТ та ангіографії, а також  додаткових приміщень – реанімаційної палати, операційної, діагностичної палати, оглядові кабінети хірурга, терапевта, травматолога, акушер-гінеколога, кабінету ультразвукової діагностики.

Капітальний ремонт включав оновлення електрики, вентиляційних каналів, каналізаційних мереж, системи водопостачання, пожежної системи.  Вартість реконструкції склала 33 360,794 грн.

Червоноградська міська центральна лікарня є багатопрофільною лікарнею інтенсивного лікування ІІ рівня, тут забезпечують надання медичної допомоги за різними лікарськими спеціальностями, зокрема, і пацієнтам з мозковим інсультом.

Фото – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.