SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Не залишайте мене на одиниці з бідою, я тільки хочу бути здоровим!” – Іван Зданевич просить допомоги

Іван Зданевич, хлопець з Сокальщини, який пройшов АТО, а потім потрапив в аварію за кордоном просить небайдужих про допомогу.

Дорогі мої друзі♥️ мені дуже потрібна ваша допомога! За увесь цей час з лютого минулого року я побачив, як дуже багато навколо мене небайдужих людей до чужої біди! Навчився приймати вашу допомогу та підтримку спочатку було дуже важко зрозуміти те, що колись я був здоровий що сам заробляв гроші а я тепер важко хворію і фінансово мені допомагають небайдужі люди які відгукнулись на мою біду! Чесно кажучи просити кожен раз вашої милостині мені морально дуже важко! Важко але я вимушений бо самостійно не впоратись! Тому я хочу звернутись до всіх хто має бажання та можливість допоможіть зібрати кошти на реабілітацію будь-ласка я дуже прошу односельчани, друзі, знайомі, однокласники, земляки, та до всіх інших небайдужих прошу не будьте байдужими! Я розумію що ви не одноразово мені вже допомагали, за це я безмежно вдячний кожному з ВАС та за все що ви для мене зробили словами просто не передати, всі мої успіхи це все завдяки тільки ВСІМ ВАМ! Якщо немає змоги допомогти фінансово, але ви можете поширювати пост так більше людей побачить, не пролистуйте, не проходіть повз! Завдяки ВАМ я пройшов половину так важко пройденого шляху до мого одужання! Не залишайте мене на одиниці з бідою, я тільки хочу бути здоровим! Допоможіть здійснити мені цю МРІЮ!

👨‍👩‍👧♥️🙏 4731 2191 2312 0358 Зданевич Іван

Історію Івана можна прочитати за посиланням – ІВАН ЗДАНЕВИЧ – ХЛОПЕЦЬ З СОКАЛЬЩИНИ, ЯКИЙ ЗАХИЩАВ ДЕРЖАВУ, А ТЕПЕР САМ ПОТРЕБУЄ ДОПОМОГИ

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.