SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Іван Зданевич – хлопець з Сокальщини, який захищав державу, а тепер сам потребує допомоги

Захисник Української держави вкрай потребує нашої допомоги на реабілітацію після ДТП, в яку він потрапив, поїхавши на заробітки до Польщі. Про це пише інформаційний портал Польщі (inPoland).

У селі Копитів Сокальського району, що на Львівщині, вже рік триває боротьба місцевого жителя, захисника Української держави, Івана Зданевича. Молодий хлопець спершу на сході України стояв на кордонах рідної землі на війні, а тепер на Сокальщині продовжує переможний шлях до свого повного одужання.

Сім років тому хлопця призвали на строкову службу в армію. Проте, коли в 2014 році в країні розпочалось вторгнення ворога і на сході держави почали захоплювати землі, Івана та його побратимів–строковиків «перекинули» в зону АТО, де він захищав державу до 2015 року.

Після того Іван Зданевич повернувся додому, щоби тут розпочинати нове, післявоєнне життя. Але не так сталося, як гадалося. Зважаючи на фінансові труднощі в родині, молодик змушений був податися на заробітки. Задумав – зробив!

У Польщі, куди поїхав Іван, була і цікава робота, і хороші умови, і непогана оплата. Він працював у місті Седльце. Але все це обірвала жахлива дорожньо-транспортна пригода, яка трапилася 8 лютого 2019 року. У вкрай важкому стані травмованого хлопця було госпіталізовано до місцевої лікарні. Польські медики не давали Іванові жодного шансу. Спочатку рідні готувалися до найгіршого, а згідно із наступними прогнозами лікарів – Іван ніколи не мав ходити…

Він перебував у комі, а лікарі не давали шансів на одужання…

Згодом до матері Івана телефонували лікарі з Польщі і пропонували жінці підписати документи про відключення її сина від апаратів, які підтримували життєдіяльність його організму.

На щастя, материнський інстинкт та сильна віра матері врятували юнака. Вже за кілька днів хлопець прийшов до свідомості і розпочав свій новий шлях – шлях до одужання.

В Україні Іван без жодних сумнівів розуміє, що його незламна віра і наполеглива праця дадуть йому можливість стати на ноги та відновити своє попереднє здоров’я. Рідні хлопця замовили йому спеціальні поруччя, тримаючись за які він щоденно тренується. Але, звісно, для більш дієвого результату, консультації та фахової допомоги лікарів, Іванові потрібно пройти кілька курсів реабілітації.

Відтак, на цьому етапі є велика потреба в спільній підтримці хлопця. Кожен із нас, перекинувши бодай мінімальну суму коштів, доповнить загальний бюджет, необхідний на лікування хлопця.

Наразі у Івана відкритий рахунок від ПриватБанку.

⚠Номер карткового рахунку Івана Зданевича у ПриватБанку:
4731 2191 2312 0358

Просимо всіх небайдужих допомогти захиснику Батьківщини.

“Мені особисто дуже пощастило, адже маю можливість працювати із цією мужньою і сильною особистістю. Іван ще той позитивчик і справжній енергетичний фонтанчик. І хоча моя роль підтримати хлопця, а також налаштувати його підсвідомість на оздоровлення, за допомогою спеціальних психологічних технік, від роботи і спілкування я отримую океан задоволення і море кайфу.До речі, відкрию вам “секрет”, щира допомога ближньому – робить щасливими нас самих. Рекомендую подібне, як засіб проти депресій, психічних розладів і внутрішнього дискомфорту в цілому. Не думайте про свої власні проблеми і труднощі, подумайте як можете спростити життя іншим. А тим часом ваші життєві негаразди вирішуються самі по собі. І це насправді працює! ” – написав на своїй сторінці львівський психолог Ігор Федоришин.

Vanya Zdanevych, побувавши у Вас у гостях, переконалася, що маю справу із справжім лідером!
“Я восени піду на роботу. Відчуваю, що вже скоро моє тіло слухатиметься і я зможу повноцінно рухати руками та ногами, а також говоритиму, як до ДТП”, – розповів про свої найближчі плани 26-річний чоловік із села Копитів Сокальського району, який за свій молодий вік пройшов такий нелегкий шлях.
Незламна віра в Господа Бога та в свою перемогу над ТИМЧАСОВОЮ недугою дає Іванові ту життєву енергію, яка в прямому значенні ставить хлопця на ноги! Лише за два тижні історія про Івана Зданевича стала відомою для кількох тисяч людей з України та з-за кордону, багато з яких одразу ж відгукнулися, запропонувавши йому допомогу” – поділилась у своєму пості керівник Благодійного фонду “Здійснити мрію” Уляна Флишко.

Додамо, 20 серпня Уляна Флишко повідомила, що Іван Зданевич вже вирушив в Ірпінь, де в реабілітаційному центрі розпочне свій шлях до одужання! Його мрія – вийти з реабілітаційного центру власними ногами, а не на візку.

Просимо молитви за хлопця і про матеріальну допомогу!

Дасть Бог, все в героя АТО зі Сокальщини буде добре!

Відео – Кристинопіль.life

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.