SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Нарада з організації процесу харчування в закладах освіти Червоноградської громади: “Насамперед батьки повинні формувати у своїх дітей культуру корисного, повноцінного і здорового  харчування”

31 січня в сесійній залі Червоноградської міської ради відбулася розширена нарада, на якій обговорювалося  питання організації процесу харчування в закладах освіти. Участь у ній взяли представники органів місцевого самоврядування, відділу освіти та депутати міської ради.

Під час зустрічі директор КП «Школяр» Василь Чекіль зауважив, що певною проблемою для підприємства є обмеження, встановлені новими нормами харчування  в закладах освіти. Власне, працівники підприємства вже займаються тим, аби урізноманітнити меню днів, коли подаються  вегетарінські страви. За словами Василя Чекіля, саме овочеві страви викликали невдоволення і батьків, і учнів.

За словами заступника міського голови Червонограда Надії Земницької, їжа у шкільних їдальнях насправді смачна, а кухарі докладають чимало зусиль для приготування страв за новим меню.

«Однак гостро стоїть питання в організації самого процесу харчування» – акцентувала заступниця. «Якщо порція гарно оформлена, естетично прикрашена, подана у відповідному – діти залюбки її споживатимуть».

Для шкіл та садочків були складені примірні чотиритижневі сезоні меню на кожний період – наголосила спеціаліст відділу освіти Ірина Поручинська. Відповідно є меню затверджене МОЗ рекомендоване для використання. Якщо ж КП «Школяр» складатиме своє меню –  його слід погодити з Держпродспоживслужбою. А загалом не лишень освітяни, а в першу чергу батьки повинні формувати у своїх дітей культуру корисного, повноцінного і здорового  харчування.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.