SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині 8 шкіл розпочнуть навчальний рік з оновленими їдальнями (перелік)

У Міністерстві освіти і науки України затвердили Перелік погоджених пропозицій щодо використання освітньої субвенції у 2020 році. Мова йде про кошти, які спрямують на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Відтак, 106 установ, які розташовані на території Львівської області розпочуть навчальний рік з оновленими харчоблоками.

«Поки школярі перебували на карантині, ми готувалися до оновлення та модернізації матеріальної бази освітніх закладів Львівщини. Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала пропозиції до Міністерства освіти і науки України щодо проведення ремонтів та закупівель обладнання для їдалень закладів загальної середньої освіти. Цьогоріч більше ста освітніх установ зможуть розпочати  навчальний рік з оновленими харчоблоками, а діти отримають здорове харчування. Спільними зусиллями створюємо належні умови забезпечення якісного освітнього процесу», – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Як зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Іван Собко, серед закладів, які отримають нове обладнання, такі відомі заклади освіти, як Львівський фізико-математичний ліцей, Львівський державний ліцей імені Героїв Крут, Ліцей імені Івана Пулюя.

«Пропозиції щодо усіх 106 закладів були подані, відповідно до встановлених МОН критеріїв.  Сподіваємося, що до 1 вересня обладнання буде доставлене та встановлене в усіх 106 закладах Львівської області», – зазначив Іван Собко.

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.