SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Міністр енергетики Герман Галущенко з робочим візитом відвідав шахту «Степова» ДП «Львіввугілля»

25 серпня міністр енергетики Герман Галущенко з робочим візитом відвідав шахту «Степова» ДП «Львіввугілля». Зокрема, у зустрічі взяли участь профільний заступник міністра Олексій Кураков, народні депутати України Юрій Камельчук, Михайло Бондар, Вікторія Гриб, Володимир Мороз, голова Червоноградської районної державної адміністрації Андрій Дяченко та представники шахт і профспілки.

У актовій залі вугільного підприємства міністр енергетики Герман Галущенко вручив гірникам шахт відомчі відзнаки «Шахтарська слава».

«Я особисто переконався, що це важка і непересічна професія. Така праця має адекватно оцінюватись державою. Ми будемо робити все можливе, щоб закрити питання із заробітної плати, і вже досягли певних рішень. Бюджет на наступний рік має враховувати реальні потреби вуглевидобувної галузі, щоб гірники отримували зарплату систематично, а не від свята до свята , – зазначив Герман Галущенко. Я радий, що є потужна команда депутатів, які опікуються питаннями шахтарів. У нас дуже конструктивна постійна взаємодія. Нам багато потрібно зробити цього року, і приймаючи відповідні зміни до Державного бюджету-2021, і закладаючи кошти, необхідні для вугледобувної галузі, у Держбюджет на наступний рік» – наголосив міністр енергетики. Достатні запаси вугілля необхідні для стабільної роботи теплової генерації, яка покриває пікові навантаження. Це особливо важливо з огляду на те, що наступного року наша енергосистема має пройти два тестові періоди в автономному режимі роботи» – наголосив Герман Галущенко.

Як повідомили у Червоноградській РДА, до вітальних слів долучився очільник району Андрій Дяченко та привітав шахтарів з прийдешнім професійним святом.

Опісля, на робочій нараді було детально окреслено виробничу ситуацію по кожній шахті та обґрунтовано необхідність залучення коштів на розвиток і модернізацію перспективних лав.

За словами міністра вже на найближчих засіданнях Верховної Ради має бути розглянуто питання щодо виділення додаткових коштів на зарплати гірників у поточному році.

Крім того, Міненерго зробило розрахунки необхідної суми коштів для вугільної галузі на наступний рік і надало документи на погодження до Мінфіну. Від стабільної роботи вугільної галузі і наявності планових запасів вугілля залежить стале проходження опалювального сезону.

Також міністр спустився в забій, щоб на власні очі ознайомитись із процесом видобутку вугілля.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.