SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноградський район підписав з Остроленським повітом протокол намірів про співпрацю

У День Незалежності України Червоноградський район відвідала делегація з Остроленського повіту Республіка Польща, на чолі із старостою Станіславом Кубелем. Закордонні гості зустрілись з очільниками району: головою Червоноградської районної ради Андрієм Порицьким та головою Червоноградської райдержадміністрації Андрієм Дяченком.

В межах візиту, українська та польська сторони підписали протокол про наміри щодо підписання угоди про міжрегіональне співробітництво між Червоноградським районом та Остроленським повітом Мазовєцького воєводства. Серед перспективних напрямів співпраці – обмін досвідом в галузі економіки, сільського господарства, науки, культури, освіти, спорту, охорони здоров’я та інших галузях.

Андрій Дяченко та Андрій Порицький подякували польським сусідам за активну і дружню підтримку України та висловили сподівання щодо майбутньої плідної співпраці.

Опісля, гості Остроленського повіту взяли участь в урочистостях з нагоди 30-ї річниці Незалежності України, що проходили в місті Сокаль.

Джерело – Червоноградська районна рада

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.