SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Карантинна Сокальщина: до 27 квітня школа на дистанційному, а місцевим підприємцям дозволили працювати “на виніс”

У середу, 21 квітня, у Сокальській міській раді ОТГ відбулося восьме засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному було два питання:

  1. “Про вжиття додаткових заходів з попередження поширення коронавірусної інфекції та недопущення її спалахів”.
  2. “Про облаштування в населених пунктах міської територіальної громади спеціальних місць для забору води пожежно-рятувальною технікою”.

За словами в.о. головного лікаря КНП “Сокальська РЛ” Романа Шведа, ситуація з коронавірусом в Сокальській ОТГ контрольована. Однак з початку тижня є незначний ріст хворих, які перебувають в стаціонарі. Ідуть Великодні свята, тому необхідно обмежити скупчення людей і контактування, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Сергій Касян зазначив, що мав зустріч з підприємцями, які провадять діяльність на території міської ради. Підприємці змушені платити податки, годувати сім’ї, тому просять дозволити їм торгувати. Напередодні Великодня значна частина сокальчан їздить на ринок, у магазини в сусідні міста — Нововолинськ, Володимир-Волинський, де працюють ринки і магазини, а наші підприємці втрачають покупців, несуть значні збитки.

Враховуючи епідеміологічну ситуацію та думку підприємців, міська комісія дозволила:

  • здійснювати замовлення на виніс суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення.
  • також комісія вирішила обмежити перебування відвідувачів в приміщеннях торговельних закладів не більше однієї особи на 10кв.м. торговельної площі.
  • учням 1-4 класів рекомендовано до 27 квітня перебувати на дистанційному навчанні, з 28 квітня підвищиться температурний режим і учні початкових класів зможуть вийти на очне навчання.
  • Учні старших класів у “червоній зоні” навчаються дистанційно.

Про облаштування в населених пунктах міської територіальної громади спеціальних місць для забору води пожежно-рятувальною технікою” доповідав начальник 22 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Львівській області Роман Винниченко. Він зазначив, що минулого тижня обстежено всі пожежні гідранти, на момент перевірки жодного несправного пожежного гідранта не виявлено, лише необхідно поновити вказівники пожежних гідрантів.

Джерело – Сокальська міська рада ОТГ

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.