SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Гроші є, дорога Червоноград-Рава-Руська буде! Але коли?

3 листопада під час засідання Верховної Ради України депутати прийняли за основу в першому читанні законопроект 3039а,  який передбачає нульову ставку ПДВ для ремонтних робіт в межах “Польського кредиту”.

Договір між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов’язаної допомоги підписали у 2015 році.  Відтак, відповідно до укладених контрактів в межах договору Львівщині на ремонт доріг передбачається близько 50 млн євро.

За ці кошти відремонтують прикордонні дороги  Т 14-20 Яворів – Грушів, Т-14-18 Нижанковичі- Самбір – Дрогобич – Стрий,  Т 14-04 Червоноград – Рава –  Руська, Т 14-01 КПП Смільниця – Старий Самбір

“За каденції чинного Президента Володимира Зеленського вдалося врегулювати перепони для реалізації “Польського кредиту”. Законопроект 3039 а дозволяє застосувати нульову ставку ПДВ до контрактів, укладених в межах цього кредитного договору,  що в свою чергу позитивно вплине на стан реалізації проектів в межах угоди та сприятиме розбудові прикордонної дорожньої інфраструктури. Ремонт прикордонних доріг є надзвичайно важливим, адже це розвиток економіки, туризму, залучення інвестицій в регіон”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Нагадаємо, дорогу Червоноград-Рава-Руська мали розпочати ремонтувати ще у вересні 2020 року. Про це читайте за посиланням.

“За інформацією Сергій Власенко сьогодні Верховна Рада України прийняла у першому читанні закон про нульовий ПДВ для польського кредиту. Розгляд у другому читанні відбудеться через два тижні. А це означає, що ми стаємо на крок ближче до довгоочікуваного ремонту дороги Червоноград-Рава Руська,” – написав на своїй сторінці у facebook Олександр Клімов, голова правління у ГО”ІБ” Дорожній Контроль Захід.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.