SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Ціна на доставку газу знижена, але не для всіх. Львівщина платитиме 2,02 грн за куб

Із 1 лютого 2021 року тариф на розподіл (доставку) газу знизиться для 13 операторів газорозподільних систем (облгазів).

Відповідне рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) ухвалила на своєму засіданні 30 січня.

Нові тарифи затвердили для наступних облгазів: «Гадячгаз», «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз», «Лубнигаз», «Мелітопольгаз», «Миколаївгаз», «Полтавагаз», «Тернопільгаз», «Тисменицягаз», «Уманьгаз», «Харківгаз», «Чернівцігаз» та «Газовик».

Найсуттєвіше тариф знизили для операторів ГРМ «Газовик» (-29,8%), «Лубнигаз» (-26,9%), «Тисменицягаз» (-24,5%), «Чернівцігаз» (-22,6%). Саме в цих облгазів діяли найвищі тарифи в січні 2021 року – від 2,76 грн до 3,06 грн за доставку 1 кубометра на місяць (з ПДВ).

Згідно з рішенням регулятора, максимальний тариф на послуги розподілу природного газу становитиме 1,79 грн за 1 кубометрів на місяць (без ПДВ).

Разом із ПДВ максимальна ціна розподілу кубометра газу на місяць сягне 2,15 грн.

Додамо, для споживачів, які мають контракти на постачання газу за ціною нижче 6,99 грн, тарифи не зміняться. Ціна постачальника останньої надії також встановлена на рівні 6,99 гривні за кубометр.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.