SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
100 тис євро – вартість життя Вікторії Білець і її дитинки, яку жінка носить під серцем

Червоноградці, Вікторії Білець, було 6 років, коли у неї вперше виявили рак. Зараз вона вийшла заміж, чекає з чоловіком на дитину. І все було б добре. Але хвороба цьогоріч повернулася знову.

“Я б хотіла написати тут тільки три слова: «я буду мамою» і більше нічого, насолоджуватися вагітністю і тільки чекати. Але буває, життя підкидає випробування, з яким просто потрібно справитися. Я з своїм стикалася й раніше.⠀Мені було 6, коли у мене виявили рак. Велика злоякісна пухлина на наднирнику. Жах, страшний сон, для близьких і навіть чужих людей, які про те дізнавалися. Я лиш можу уявити, що тоді відчули мої батьки, що вони переживали протягом цілого часу, поки я боролася з цією хворобою,” – написала Вікторія у своєму профілі у facebook.

В той час операцію вдалось зробити миттєво. Але, крім неї, дитячий організм мав витримати ще 6 блоків хіміотерапії. У 2004 році у неї була гангліонейробластома черевного простору з метастазами в геріональні лімфовузли.

“Скажу вам по правді, жодна з них не була без випробувань і наслідків – пневмонія, запалення, цитопинічний синдром, головні болі, стоматит, тромбоцити і лейкоцити далеко за своїми межами. Обстеження і ще раз обстеження, бо аналізи і біль викликали підозри на апендицит, метастази і всі можливі хвороби. А ще переливання крові – це ціла історія: ще у роддомі встановили 3-тю групу крові, при переливанні донором були мої рідні з 3 групою, а після виявилося, що в мене 1-ша (не треба бути медиком, щоб знати про можливі наслідки🤦🏻‍♀️). І найстабільніше – реанімація, тому що вени мої уже не сприймали внутрішні катетори, закопорювалися від цілодобових систем (одного разу мій катетор трошки «заліз до серця», біль пам’ятаю досі). Друзі ровесники, з якими були сім’єю і ділили всі розваги в палаті, і кожного разу їх ставало все менше😔🙏 Медсестри і онкологи, які були не менш крутими друзями. І відсутність волосся, яка вганяла мене в депресію, коли я приїздила додому й виходила на двір до дітей…Але ми це пройшли. Я, сім’я, родина…з Божою допомогою, і ми це перебороли💪🏻 я вийшла в ремісію.⠀Мене завжди пильнували, обстеження щороку, певні обмеження, підтримка імунітету. Це все ми проходили 16 років, але для лікарів я вже була «цілком здорова людина, і боятися немає чого». Я так і жила, вийшла заміж, працювала, захистила диплом. Все «як в людей», але про здоров’я пам’ятала завжди” – розповідає Вікторія.

І от, Вікторія зараз чекає на дитину. Але її вагітність супроводжується нестерпним болем. Вона обстежилась. Діагноз – РАК. Рецидив, а під серцем – дитина! Як написала майбутня мама:

“просто, доля вирішила, що я маю пройти це знову”…

У Вікторії виявили 5 пухлин, які доволі швидко прогресують, окремі не піддаються оперуванню. Лікарі після обстеження не дали жодних позитивних прогнозів та шансів на її одужання, тому батьки звернулися до Туреччини, де Вікторії можуть допомогти.

Приблизна сума, яка потрібна на лікування – 100 000€.

Станом на 1 лютого – вдалось зібрати менше половини потрібної суми. 31 січня Вікторія з мамою прибула до Стамбулу.

“Переліт видався б легше, якби не болі і клімат. Здали ще один тест на Ковід, щоб нас прийняли на лікування (такі умови). Чекаємо результатів завтра, а вже після зустрічі з лікарем. Нетерпляче чекаю, що скажуть онкологи тут, коли ми зробимо свіжі обстеження. І коли мені вже дадуть обезболююче, яке дійсно допоможе🙈
Та все можна стерпіти, коли під серцем твоя дитина🤍⠀Хочеться обійняти тисячі людей та подякувати кожному особисто🤗” – написала Вікторія у себе на сторінці у facebook.

Нагадаємо, друзі, збір коштів – триває! Ваші молитви і добрі серця – запорука того, що в молодої матусі з малям все буде добре.

4441 1144 2745 7393 – монобанк

5168 7574 2293 1883 – гривні

4149 4991 5065 9710 – долари

IBAN: UA063052990000026206897792403О

тримувач: Білець Ірина (мама).

Закликаємо небайдужих людей допомогти Вікторії! Будь-яка пожертва може врятувати життя!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.