SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноградський суд визнав  відсторонення невакцинованої вчительки законним

Педагог Червоноградської школи №5 була відсторонена від роботи без збереження заробітної плати, оскільки не надала довідку про вакцинацію. Вона звернулася до суду з вимогами скасувати незаконний наказ, поновити її на роботі, та виплатити заробітну плату за час незаконного відсторонення від роботи. Про це йдеться у повідомленні Червоноградського міського суду Львівської області.

7 грудня суд розглянув справу та виніс рішення, яким відмовлено у позові.

«На думку суду, відсторонення позивача від роботи ґрунтувалось на вимогах закону, здійснено в спосіб, передбачений законом та існування правових та фактичних підстав.…В даному випадку, суд вважає, що відсутнє порушення права позивачки на працю, визначене ст.43 Конституції України, оскільки за нею зберігається робоче місце, трудовий договір не припинений, обмеження позивача було правомірним та відповідало пріоритету забезпечення безпеки життя, здоров’я і безпеки людини».

Суд дійшов висновку, що директор школи, при відстороненні не вакцинованого вчителя від роботи, діяв законно. Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку впродовж 30 днів. Головуюча суддя по справі Дем’яновська Ю.Д.

З повним текстом рішення можна ознайомитись в єдиному реєстрі судових рішень за номером 459/3643/21або за посиланням https://reyestr.court.gov.ua/Review/101843801.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.