SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Червоноградська громада розвиває співпрацю з муніципалітетом із Словенії

14 вересня Червоноградський міський голова Андрій Залівський та міський голова муніципалітету Трбовлє пані Маї Хвала підписали лист про наміри щодо співпраці Червоноградської громади з муніципалітетом Трбовлє (Республіка Словенія).

Як повідомили у Червоноградській міській раді ТГ, дана співпраця стала можливою завдяки Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe в рамках Ініціативи «Мости довіри. Налагодження стійкого партнерства між громадами України та Словенії!».

У межах підписаного листа сторони домовилися про взаємний обмін інформацією, яка може бути цікавою для громад та сприятиме співпраці між муніципалітетами. У подальшому заплановані спільні зустрічі та організація заходів.

Підписання листа про наміри щодо співпраці відбулося одразу після пленарного зібрання громад-партнерів з України і Словенії, яке проходило в місті Києві 13 вересня. Мета цього зібрання – визначити потенційні напрями співпраці між громадами та розпочати планування заходів з обміну досвідом, знаннями і навичками.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.