У Львові у сотні голосів виконали Державний Гімн України
10 березня, мешканці області у сотні голосів спільно заспівали «Ще не вмерла України і Слава, і Воля». Захід присвячений 156-й річниці з дня першого публічного виконання Державного Гімну України.
Спільно із мешканців області виконали Державний Гімн представники влади, громадськості, громадських організацій, духовенство та молодь. Цього року до заходу долучилися медичні працівники – вони розгорнули синьо-жовтий прапор.
Зазначимо, що створення українського гімну бере початок з осені 1862 року, коли етнограф, фольклорист та поет Павло Чубинський написав вірш «Ще не вмерла Україна». Перша публікація тексту вірша Павла Чубинського відбулась у львівському журналі «Мета» у 1863 році. Пізніше цей вірш поклав на музику отець та композитор Михайло (Вербицький). Перше публічне виконання відбулось 10 березня 1865 у Перемишлі під час концерту, присвяченого Тарасові Шевченку. 15 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила Державним Гімном вірш П. Чубинського покладеного на музику М. Вербицького.


- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

