Знову більше тисячі – на Львівщині коронавірус нагадує про себе високими показниками захворюваності
За попередню добу у Львівській області із діагнозом COVID-19 госпіталізували 229 осіб. Скерували на самоізоляцію 2081 людину. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 2310 осіб.
Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 1092 осіб.
В реанімації перебуває 198 людей, з них на апаратах ШВЛ – 49.
В стаціоналі Сокальської РЦЛ знаходиться 39 осіб.
Додамо, за повідомленням МОЗ, за минулу добу, 17 березня, в Україні виявили 15 053 випадки коронавірусу.
Одужало — 4 887 осіб.
Найстрімкіше хвороба поширюється Житомирщиною (+1 398), Києвом (+1 092), Львівщиною (+1 092), Одещиною (+997) та Хмельниччиною (+800).
- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

