SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Червонограді пройшов Всеукраїнський турнір зі змішаних бойових мистецтв UFMMA пам’яті снайпера-розвідника полку А3ОВ Юрія “Баррета” Луговського (повна версія змагань)

9 березня, у Червонограді ініціативна група Національного Корпусу Львівщини провела Всеукраїнський турнір зі змішаних бойових мистецтв UFMMA пам’яті снайпера-розвідника полку А30В Юрія “Баррета” Луговського, який загинув у 2018 році на російсько-українській війні.

Розпочався захід о 19:00 у Народному домі м. Червоноград.

Фінальний бій Всеукраїнського турніру зі змішаних єдиноборств пам’яті бійця полку «Азов» Юрія «Баррета» Луговського закінчився перемогою Романа Соломахи зі Львова. Червоноград представляв Володимир Купич, який гідно відстояв у поєдинку.

Нагадаємо, Юрій “Баррет” Луговський народився в 1994 році у місті Червоноград, що на Львівщині. Був активним учасником Революції Гідності. А з початком війни на сході України пішов добровольцем захищати рідну землю. Пройшов бої за Іловайськ. З лютого 2015 року “Баррет” воював у полку А3ОВ, зокрема захищав Маріуполь та Широкине. 9 березня 2018 року Юрій Луговський загинув від кулі ворожого снайпера. Героя поховали на Червоноградському цвинтарі. Щороку “Баррета” вшановують рідному місті Національний Корпус та побратими з А3ОВу.

Повну версію змагань дивіться за посиланням:

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.