SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Сокальщина: у селі Пристань проведуть газ, а у Гірнику зроблять вуличне освітлення

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА реалізує в області програми: “Питна вода”, “Реконструкція вуличного освітлення”, “Газифікація населених пунктів на 2018 – 2020 роки”. Про це повідомляється на сайті Львівської ОДА.

Сьогодні, заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко проінспектував хід виконання робіт на об’єктах Жовківського та Сокальського районів відповідно до цих програм.

У селі Пристань на Сокальщині проводять підготовчі роботи для будівництва газопроводу. Він забезпечить тепло в домівках майже 900 мешканців.

“Люди цього чекали все життя. Спільними зусиллями з місцевою владою працюємо,аби якнайшвидше до помешкань підключити газ. Загальна вартість будівництва газопроводу – майже 5 млн грн, з них 1 млн – місцевий бюджет”, – додав заступник голови.

Відтак, згідно з обласною програмою такі ж газопроводи побудують цьогоріч ще у Радехівському, Турківському, Перемишлянському, Самбірському районах. До слова, на цей рік на програму з газифікації скерували 16 млн 417 тис грн ( обласний бюджет – 14 млн грн, решта місцевий).

У селищі Гірник, що на Сокальщині реконструювали 1,2 км мереж та замінили 40 ламп.

Загалом вартість проекту – майже 600 тис грн, в тому числі обласний бюджет- 350 тис грн.

“Близько 3 тисячі мешканців зможуть безпечно гуляти освітленими нічними вулицями. Попри карантин, виконання обласних програм проходить успішно і ми зробимо усе можливе, щоб усі заплановані роботи найшвидше завершити”, – підкреслив Юрій Бучко.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.