SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Коли доля цвіте соняхами і пахне чорнобривцями – подружжя з села Тартаків у своїй оселі та на подвір’ї зробили казку по-українськи

“Красу можна творити власними руками!” – написав на своїй сторінці Андрій Мандрик, житель села Тартаків і додав фото, на яких все його подвір’я засаджено соняшниками і чорнобривцями. А ще тут цвіте і пахне лаванда, розпускаються майори і календула. Таку дивовижно гарну господу можна побачити у селі Тартаків, що на Сокальщині (місцеві мешканці називають ту частину села – Тартаківець).

Як зазначає господар обійстя, він з дружиною Галиною постійно висаджують “прості наші квіти”.

“Якщо розрахувати пори року то класно! Тепер цвітуть соняшники в поєднанні з чорнобривцями. Це класно, коли ти постійно знаходишся в такому оточенні” – додає пан Андрій.

Навіть більше! Будинок, у якому проживають Андрій та Галина Мандрики, оформлений у гуцульському стилі.

Господар ласкаво запрошує в гості і дозволяє фотографувати. Ділиться, звідки задум саме так причепурити власну оселю.

“Маєте бажання, можете пофотографувати! Запрошую. Деякі думки завезені з Карпат” – розповів Андрій Мандрик.

Шкода, що наша розмова з Андрієм Мандриком відбувалась он-лайн, але сподіваємось, вже після завершення карантину, коли наступного року його домівка знову зацвіте і запахне яскравими українськими квітами, обов’язково зустрінемось і розкажемо про дивовижних українців, які мешкають у нашому регоні. А поки – милуйтесь фото…

Додамо, Андрій Мандрик – активний учасник Революції Гідності, є членом Сокальської 10 сотні Самооборони Майдану.  Події, які розгорталися 18 лютого 2014 р. на вул. Інститутська, Кріпостний провулок, бачив на власні очі. У ті страшні для України дні, він з побратимами стояв на барикадах, і отримав тяжке вогнепальне поранення.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.