SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Шахтарі “Надії” під землею страйкують вже 3-й день

29 гірників шахти «Надія» на Сокальщині перебувають третю добу під землею з вимогою виплатити їм заборговану зарплату.

Акція протесту шахтарів розпочалася 28 серпня і триває вже третю добу. Про це нас своїй сторінці у facebook повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

“Станом на 10.00 (31 серпня – ред.) під землею залишаються 29 гірників. Вчора вони перемістилися до шахтного стовбура (до цього протестувальники знаходилися на відстані 2 км). Зранку на поверхню підняли шахтарів, у яких через підземні умови погіршився стан здоров’я. Маю інформацію, що самоорганізувалися дружини, члени сімей гірників, які вчора провели віче на шахті. Сьогодні вони заявляють про готовність виходити й перекривати транспортні магістралі. Жінки шукають можливості допомогти своїм чоловікам, які перебувають в нелюдських умовах, на яких постійно здійснюється тиск” – йдеться у повідомленні.

Додамо, родини гірників з березня не отримують зароблені гроші. Станом на 25 серпня борг перед працівниками підприємства сягнув 61,54 млн грн. Шахтарі говорять, що протест триватиме доти, доки їм не виплатять заборговане.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.