SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Попри те, що Сокальщина  “зелена”, без маски з дому – ні на крок! Які ще заборони діють в районі?

Сокальська РДА інформує про те, що відповідно до постанови КМУ від 22 липня 2020 року №641, протоколу №15 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 липня 2020 року у районах і містах встановлюватимуть окремі рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

В Сокальському районі, з 3 серпня 2020 року, встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

Відповідно до цього на території району забороняється:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без респіраторів або захисних масок;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), а також діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі. Організатор заходу є відповідальним за дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше ніж 1,5 метра у разі проведення заходу із розміщенням учасників стоячи;

5) здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу.Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту пасажирами під час перевезення.

Додамо, з початку карантину в Сокальському районі на COVID -19 захворіло – 214 осіб, одужало – 172 осіб, померло – 11 осіб. Станом на 3 серпня в Сокальському районі 30 осіб хворі на COVID – 19.

Читайте також: Якщо Червоноград та Сокальщина залишаться в “зеленій” зоні, то діти 1 вересня підуть до школи. Якими будуть умови навчання?

Читайте також: У перші дні серпня на Сокальщині зафіксували 4 випадки COVID-19. Район у “зеленій” зоні

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.