SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У перші дні серпня на Сокальщині зафіксували 4 випадки COVID-19. Район у “зеленій” зоні

Станом на 3 серпня, підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 138 мешканців Львівщини.

Підтверджені випадки інфікування у Сокальському районі:

Жвирка – 1,
Скоморохи – 2,
Стенятин – 1.

За увесь час COVID підтверджено у 9921 особи. Померло 267 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 2405 осіб.

Нагадаємо, чотири адміністративно-територіальні одиниці Львівської області віднесли до помаранчевої зони за рівнем поширення COVID-10. Зокрема, місто Львів, Миколаївський, Перемишлянський та Пустомитівський райони.

Відповідне рішення ухвалили 1 серпня на засіданні центральної комісії ТЕБ і НС на виконання постанови Кабінету Міністрів від 22 липня 2020 р. № 641″Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2″.

Три райони Львівськоі області визначені як «жовті» – Яворівський, Жовківський та Кам’янка-Бузький.

Усі інші – «зелені».

Переглянути карту епідемічних показників на рівні  районів та міст обласного значення можна за посиланням.

Нагадаємо, що з 3 серпня у залежності від епідеміологічної ситуації на території області або кожної окремої адміністративно-територіальної одиниці встановлюється один із чотирьох рівнів епіднебезпеки поширення коронавірусу: «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний».

За останню добу найбільшу кількість випадків зареєстровано у Львівській (138) та Івано-Франківській (119) областях і в місті Києві (102).

В Україні чітко визначений алгоритм належності тієї чи іншої адміністративно-територіальної одиниці до різних рівнів епідеміологічної небезпеки, від зеленого до червоного. Повноваження щодо встановлення цих обмежень належать виключно Комісії ТЕБ та НС, яка й визначає різні рівні безпеки. Органи місцевої влади можуть тільки посилювати епідеміологічні обмеження, але в жодному разі не пом’якшувати.

На територіях, віднесених до червоного рівня небезпеки, припиняється робота громадського транспорту. Тобто перетин меж таких районів можливий лише власним транспортом, при цьому в автомобілі має бути не більше 5 осіб, за винятком дітей до 14 років.

Додамо, З 1 серпня в Україні почали діяти нові правила визначення країн “зеленої” та “червоної” зон. Їхній перелік буде переглядатись кожні 7 днів, тоді як зараз – раз на три дні. Також зміняться критерії визначення країн “зеленої” та “червоної” зон. До останніх буде віднесено країни, де кількість нових випадків COVID-19 за останні 14 днів більша, ніж в Україні, а також приріст нових випадків реєстрації коронавірусу за останні 14 днів порівняно з попередніми двома тижнями становить понад 30%. Зараз в Україні при визначенні країн “червоної” зони враховується кількість активних хворих на 100 тисяч населення. Актуальна інформація щодо переліку країн “червоної” зони доступна на офіційному сайті МОЗ.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.