SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині відбулись Європейські Дні Добросусідства

Декілька років поспіль, на території розділеного державними кордонами села Корчмин (Польща, Люблінське воєводство) і Стаївка (Україна, Львівська область) проводяться транскордонні зустрічі порозуміння та примирення. Про це інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

В межах цих зустрічей відбувається молитовна проща до чудотворного джерела у місці явлення Матері Божої та з нагоди празника Успіння Пресвятої Богородиці. Кожного року проща проходить 28 серпня.

Така ініціатива зародилася з благословення Блаженнішого Архієпископа Любомира Гузара.

«Я щиро вірю в європейське майбутнє нашої України. Вірю, що ми на правильному шляху, і рано чи пізно – кордони зникнуть, а Польща на цьому шляху для нас вірний друг і союзник. Двосторонній розвиток транскордонного співробітництва і його поглиблення покликане активізувати соціальну і господарську діяльність по обидва боки кордону. Ми не допустимо торжества третіх сил, які вперто намагаються зруйнувати досягнення наших останніх десятиліть українсько-польської співпраці», – зазначив в рамках Європейських Днів Добросусідства директор департаменту Роман Шепеляк.

Цьогоріч також в межах зустрічі відбулося урочисте покладання квітів до могили борцям за волю України.


Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.