Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/koronavirus-czerkva2-1024x683.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Львівщина продовжує запроваджувати превентивні заходи з недопущення поширенню респіраторних захворювань, в тому числі коронавірусу. Зокрема 13 березня голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із представниками духовенства та релігійних організацій області.

Очільник Львівщини звернувся до священнослужителів із проханням донесення правдивої інформації з перевірених джерел про захворювання до парафіян.

«На даний час на Львівщині немає підтверджених випадків захворювань на коронавірус. Але усі ми знаємо, яка сьогодні ситуація із його поширенням у світі, зокрема Європі. Відтак, заходи із недопущення поширення інфекції є необхідними. Рішення поінформувати кожну єпархію, кожного священника, чи пастора є доцільним, оскільки кожен з вас щоденно контактує з великою кількістю осіб та може організувати правильне донесення достовірної інформації про те, як діяти у подібній ситуації. Ми провели комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якій ми ухвалили цілу низку рішень щодо вжиття профілактичних заходів, які б унеможливили поширення коронавірусної інфекції у Львівській області. Серед них обмеження зібрань людей у кількості понад 200 осіб. Потрібно розуміти, що щогодини хворих у світі стає все більше. І звичайно, звертаємось до вас з проханням по можливості обмежувати зібрання великих груп людей, а також парафіянам поставитись до цього з розумінням. Також є низка рекомендацій, як потрібно діяти населенню в такий час, відтак сподіваємось на її поширення серед мешканців області на парафіях»,-  зазначив Максим Козицький.

Як йшлося під час зустрічі, заходи, які сьогодні вживаються, покликані не лише запобігти зараженню, а й також зменшити можливе одночасне інфікування великої кількості людей.

Для вчасного виявлення хворого важливою є комунікація між мешканцем, духівником та лікарем.

«Для ваших парафіян ви є джерелом глибинної і духовної довіри. І дуже важливо донести до людей, що не потрібно панікувати. Є низка превентивних заходів, яких потрібно дотримувати і ми щодня інформуємо про це мешканців за допомогою ЗМІ. Це зокрема особиста і групова гігієна, свідоме ставлення до проблеми. Дуже важливо, щоб і духівники давали правильні настанови для вірян з цього питання»,-  зазначив заступник голови Львівської ОДА  Іван Собко.

Представники духовенства та релігійних організацій погодились щодо необхідності наголошення парафіянам бути уважними та пильними до свого здоров’я. Відтак, якщо людина відчуває симптоми недуги, залишатись вдома та звертатись за медичної допомогою, дотримуватись особистої гігієни.

Нагадаємо, що 12 березня на Львівщині введено карантинні заходи. Карантин триватиме до 3 квітня 2020 року, і передбачає заборону відвідування закладів освіти її здобувачами, а також проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Джерело – Прес-служба ЛОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.