SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Голова Львівської ОДА Максим Козицький спростував інформацію, що буде звільнено 5 000 шахтарів Червонограда.

Про це Максим Козицький написав у «Facebook»:

“Інформація, яка щойно з’явилась в медіа, щодо ймовірного звільнення близько 5 000 шахтарів у Червонограді, не відповідає дійсності!

У п’ятницю, 14 лютого, під час чергової наради під головуванням Прем’єр-міністра Олексія Гончарука дане питання не обговорювалось. Натомість піднімалось питання стану та проблем діяльності державних вугледобувних підприємств. Жодним чином не стояло і не стоїть питання звільнення працівників чи пряме закриття шахт. Навпаки, розглядається можливість додаткового працевлаштування шахтарів в інших дотичних галузях винятково за їх згодою.

На нараді було акцентовано увагу на можливості залучення додаткових інвестицій, розвитку інфраструктурних проектів, будівництві та реконструкції доріг, створенні додаткових робочих місць. Обговорення стосувалось загального розвитку регіону, але аж ніяк не скороченню людей.

Переконаний, що шахтарі – важлива ланка людей Львівщини і скорочення половини працівників є неприпустимим”.

Додамо, що за попередньою інформацією, у Червонограді хочуть звільнити 4800 осіб.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook написав народний депутат, голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець:

“Мені передали інсайдерську інформацію щодо запланованих урядом «вивільнень» (урядове визначення терміну скорочень) працівників через нову політику влади щодо державних вугледобувних підприємств.

Підприємства Нововолинська, Іваничівського району — планують «вивільнити» 1 200 осіб (з 1 414 тих, що офіційно працюють сьогодні).

Підприємства Червонограда, Сокальского району – мінус 4 800 осіб

Підприємства Луганської області – на скорочення 5 700 осіб (з 8 018 працевлаштованих сьогодні).

Підприємства Донецької області – викидають 9 300 осіб (зараз майже 20 000).

Всього «вивільненню» підлягає – 21 000 працівників державних вугледобувних підприємств з 37 000 тих, хто працює сьогодні. Першими викинуть на вулицю майже 9000 пенсіонерів.

Реальні цифри «вивільнених», зрозуміло, більші. Мінімум вдвічі. Бо від кожного робочого місця на містотвірному підприємстві залежить не тільки життя сімей гірників, а й робота всього міста, його інфраструктури”, – зазначив нардеп, анонсувавши уточнити деталі з понеділка, 17 лютого.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.