SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Звернення до парафіян катедрального Собору Св. апп.Петра і Павла м.Сокаль

Взявши до уваги особливий стан запроваджений в Україні, у зв’язку із недопущення поширення епідемії корона вірусу, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 17 березня про обмежувальні норми для проведення заходів (не більше 10 осіб на відстані 2-ох м), виконуючи рекомендації Владики Михаїла Колтуна єпископа Сокальсько-Жовківського, церковний комітет храму Св.апп.Петра і Павла м.Сокаль повідомляє:

1. Усі вірні Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ на час карантину отримали звільнення від обов’язку фізичної присутності на Божественній Літургії у неділі і свята (№ 20-65 від 17. 03. 2020 р. Б.). Однак, встановлюється обов’язок брати участь у Божественній Літургії, яка транслюється медійними засобами (інтернет, телебачення, радіо).

2. У відповідності до Звернення Владики Михаїла Колтуна єпископа Сокальсько-Жовківського (№ 20-62 від 13. 03. 2020 р. Б.) закликаю утриматися від участі на Богослужіннях у храмі парафіян, які мають ознаки слабості (нежить, кашель, температура та ін.), а також парафіян старшого віку, дітей, та тих, хто недавно повернувся з-за кордону.

3. Кожного дня у храмі будемо молитися за Божу Ласку для подолання коронавірусу перед чудотворною іконою» Матері Божої Потішення!» Трансляції на нашій Інтернет сторінці та у Facebook
http://katedra-sokal.org.ua/online-index.html

4. У середу і п’ятницю розважання «Хресної Дороги» у храмі не буде! Просимо парафіян провести розважання у своїй домашній церкві!

5. Просимо молитовні спільноти, нашої парафії, про про посилену молитву о 21:00 за Мир і подолання пандемії!

5.Розпорядок:
П’ятниця 9:00 Літургія Передшеосвячених Дарів; при обмеженій кількості парафіян (не більше як 10 осіб на відстані 2 -ох м.).
Субота 9:00 Божественна Літургія за упокій;при обмеженій кількості парафіян (не більше як 10 осіб на відстані 2 -ох м.).
Неділя – розпорядок буде повідомлено згодом!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.