SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Жвирківський міст через р.Західний Буг почнуть будувати в 2022 році паралельно до теперішнього аварійного

Розпочати будівництво автомобільно-пішоходного мосту у Сокалі планують з 2022 року. Вартість споруди становитиме понад 250 мільйонів гривень.

16 лютого 2021 року в приміщенні Сокальської міської ради відбулися громадські слухання з питань побудови автомобільно-пішоходного мосту через річку Західний Буг, що з’єднуватиме місто Сокаль та смт.Жвирка.

Про реальний стан справ щодо будівництва мосту розповів голова Сокальської ОТГ Сергій Касян.

“В 2021 році Служба автомобільних доріг, яка є замовником по виготовленню проєктно-кошторисної документації планує завершити свої роботи щодо виготовлення проєкту. За задумом проєктантів міст будуватимуть паралельно існуючому, ліворуч (зі сторони Сокаля – прим.). Сокальська міська рада буде помагати облаштувати будівельний майданчик для техніки. На даному етапі ми працюємо над:
1. Отриманням дозволу на вирубку понад 70-ти дерев, які заважатимуть спорудженню будівельного майданчика.
2. Сокальська міська рада допомагатиме споруджувати будівельний майданчик для спецтехніки, яка буде здійснювати спорудження мосту – поточного року плануємо засипати яму та облаштувати майданчик біля дороги”.

Орієнтовна вартість будівництва автомобільно-пішоходного мосту через річку Західний Буг – понад 250 мільйонів

Будівництво мосту планують розпочати у 2022 році. Це буде однією з найбільших інфраструктурних інвестицій у регіон. Більшою інвестицією на даний момент залишається капітальний ремонт автошляху з Червонограда до меж Львівської та Волинської областей, вартість якого оцінюється у понад 400 мільйонів гривень.

Триватиме будівництво мосту через річку Західний Буг три роки

Сергій Касян звернувся до водіїв про дотримання обмежувальних знаків, які облаштували перед мостом:

“Нам даним мостом потрібно буде ще користуватися як мінімум три роки. Тому важливо дотримуватися вагових обмежень”.

Про технічні характеристики автомобільно-пішоходного мосту через річку Західний Буг повідомив заступник голови Сокальської міської ради Олег Олійник.

“Міст передбачатиме дві велодоріжки та дві пішохідні доріжки. Ширина велодоріжок – пітора метра, пішохідних – по метру. Пішохідно-автомобільний міст матиме двосторонній рух. Ширина для кожної смуги – 3, 85м”.

Джерело – Сокальська міська рада

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.