SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Зарплату на засоби захисту медикам – голова Львівської ОДА скерував свій місячний заробіток на благодійність

Медики Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит», а також Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримають костюми спецзахисту, які закупили за кошти керівництва Львівської обласної державної адміністрації.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький скерував усю заробітну плату за березень – на благодійність. Заступники очільника Львівщини, у свою чергу, також скерували частину коштів із заробітної плати на боротьбу з COVID-19.

За цей фінансовий ресурс закупили 225 костюмів індивідуального захисту для медиків.

«Вже не вперше вся Україна долучається до спільної боротьби проти ворога. 6 років тому ми об’єдналися проти агресора – Росії, сьогодні – проти коронарвірусу. Люди шиють маски, виготовляють антисептики, журналісти, ризикуючи здоров’ям, висвітлюють усі події, підприємці купують необхідне медичне обладнання та організовують харчування медиків. Керівництво Львівської ОДА не змогло стояти осторонь, ми спільно зібрали кошти і закупили 225 захисних костюмів, які передамо на потреби медиків. Саме про захист лікарів мусимо подбати в першу чергу. Найбільшою помилкою Китай визнав недостатнє забезпечення медичних працівників засобами захисту для боротьби з вірусом. Захисту медичних працівників ми зараз надаємо більшого пріоритету, ніж закупівлі нового обладнання!» – наголошує Максим Козицький.

Відтак, 100 захисних костюмів передадуть в «Охматдит», ще 125 – Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

У Львівській ОДА зазначили, що усю заробітну плату у час пандемії Максим Козицький скерує на благодійність, зокрема допомогу медикам.

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.