SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
За кошти Державного фонду регіонального розвитку проведуть реконструкцію спортивного комплексу «Шахтар», міської лікарні та об’їзної дороги в м.Червонограді

13 травня, на засіданні Кабінету Міністрів України схвалили розроблений Мінрегіоном проект розпорядження «Про внесення змін до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, у тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2020 року» з урахуванням змін, внесених до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Про це повідомляють в департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Відтак, у поточному році реалізовуватиметься 22 проєкти на загальну суму 232,7 млн грн, з яких 12 проєктів на суму 152,0 млн грн –  в межах національної програми «Велике будівництво». Зокрема, це – 6 шкіл, 4 садочки, 2 спортивних об’єкти.

Із детальною презентацією об’єктів, які реалізують у межах Національної програми «Велике будівництво» можна ознайомитися тут.

У 2020 році заплановано завершити 17 проєктів. Школи і садочки прийматимуть своїх учнів та дошкільнят уже 1 вересня в новозбудованих та оновлених приміщеннях, оснащених сучасним обладнанням із забезпеченням під’їзних доріг до них.

Джерело – Львівська ОДА

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.