SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Кабінет Міністрів розширив перелік дозволених під час карантину видів діяльності. Для цього відповідні зміни внесли у раніше прийняту постанову.

Про види діяльності, які все ж вирішили дозволити на час карантинних обмежень, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Отже, уряд на період карантину зняв заборону з таких видів діяльності:

  • гуртова торгівля продуктами харчування;
  • торгівля ветеринарними препаратами;
  • проведення ветеринарної практики;
  • продаж кормів, пестицидів і агрохімікатів, а також насіння і посівних матеріалів.

«Ми постійно ведемо діалог з бізнесом, ми почули бізнес і врахували їх пропозиції. Спільно напрацьовані зміни є важливими з точки зору забезпечення продовольчої, економічної та енергетичної стабільності держави. Нам важливо забезпечити українців усім необхідним на час карантину, зберегти робочі місця, і разом з тим, дотримуватися заходів безпеки», – прокоментував рішення Уряду Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Крім того, Уряд пом’якшив умови пасажирських перевезень,  які здійснюються підприємствами для виробничих потреб. 

Обов’язковою умовою здійснення зазначених вище видів діяльності, а також під час пасажирських перевезень, є забезпечення відповідного персоналу, водіїв і пасажирів засобами індивідуального захисту, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Зміни напрацьовані на основі звернень та консультацій, проведених з представниками Європейської бізнес асоціації, Американської торгівельної палати, Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції, Спілки молочних підприємств, Спілки українських підприємців, Асоціації виробників молока, Асоціації лікарів ветеринарної медицини дрібних тварин, а також інших зацікавлених сторін.

Джерело – Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.