SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Як вітали медиків Сокаля, Червонограда та Белза напередодні професійного свята?

Напередодні професійного свята, 17 червня, у КП”Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради” привітали медиків. Слова подяки та вдячності за нелегку працю та побажання успішної роботи, і гідної зарплатні бажали медикам Червоноградської лікарні адміністрація закладу, профспілкова організація та Червоноградський осередок медичних сестер. Кращі працівники були нагородженні грамотами.

Про це дивіться у сюжеті телеканалу БУЖНЕТ.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград також в четвер, 17 червня, відсвяткували день медика. Грамотами й квітами нагороджували тих, хто впродовж останніх двох років стали не просто героями, а янголами-охоронцями. “Вони, не зважаючи на втому, на загрозу власному здоров’ю та життю, на те, що вдома також чекає сім‘я, самовіддано і жертовної рятували кожного пацієнта. І навіть коли шанси були мінімальні, вони не припиняли боротьбу. Бо вони – герої… Бо – янголи-охоронці…” – йдеться у вітальному повідомлення Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Червоноград.

В Народному домі м.Сокаля також цього дня відбулася урочиста академія з нагоди Дня медичного працівника. Лікарів благословив отець Павло Пащук, привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Наливайко, заступник голови районної ради Наталія Кохан, голова Сокальської міської ради Сергій Касян, перший заступник голови Белзької міської ради Тарас Стародуб, директор КНП «Сокальська районна лікарня» Роман Швед. В ході урочистостей кращим працівникам галузі були вручені грамоти райдержадміністрації, районної ради, департаменту охорони здоров’я.

У службі інформації Белзької міської ради зазначили: “Перший заступник міського голови Тарас Стародуб від імені Белзької міської ради вручив грамоти за високий професіоналізм та відданість справі:
– Соляк Наталії Іванівні – завідувачу Белзької амбулаторії загальної практики сімейної медицини, лікарю загальної практики –сімейному лікарю;
– Кочоцік Уляні Юріївні – сестрі медичній загальної практики-сімейна медицина Белзької амбулаторії загальної практики-сімейної медицини;
– Карафі Наталії Іванівні- завідувачу терапевтичного відділення Белзької РЛ;
– Крамар Марії Олексіївні – старшій сестрі медичного стаціонару відділення «Хоспіс» Белзької РЛ.
У своєму вітальному слові п. Стародуб зазначив: – «У світі є три найважливіші професії: медики, вчителі та військові. Вони гарант здорової, мислячої та сильної нації!»

Опісля відбувся святковий концерт.

Телеканал БУЖНЕТ приєднується до вітань з нагоди професійного свята. Теплі слова від нашого творчого колективу дивіться у програмі “Свято у хату”.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.