SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Як повідомити про факт корупції у Червонограді?

Корупція – це зловживання владою або службовим становищем задля отримання незаконної вигоди. Саме про це журналісти телеканалу БУЖНЕТ розповідають у випуску програми “Механізми повідомлення про корупцію”.

У Червоноградській міській раді створена нова посада уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції. Зараз її займає Олег Мусій. А ще на сайті міської ради створено кнопку “Повідомити про корупцію”.

“Зараз мешканці Червонограда мають три способи повідомити про корупційні діяння. Перший з них – у розділі “Запобігання корупції” є електронна скринька уповноваженої особи з питань запобігання корупції, куди в анонімному порядку (відомою буде лише електронна пошта заявника) можна написати листа з тими чи іншими фактами. Інший спосіб – у розділі “Мешканці” є кнопка “Повідомити про корупцію”, де є повністю анонімна форма, у якій людина повідомляє час, місце і факт вчинення корупційного діяння. Зараз працюємо над тим, щоб запустити анонімну гарячу лінію для повідомлень про корупцію”, – зазначив під час розмови Олег Мусій.

Цікавим є той факт, що кнопка “Повідомити про корупцію” в Червонограді працює вже більше, ніж пів року, проте жоден мешканець ще нею не скористався.

Додамо, “Запровадження антикорупційних механізмів у Червоноградській громаді” – це проект про механізми та інструменти боротьби з корупцією у Червоноградській ТГ. Вже протягом кількох років Червоноградська міська рада у співпраці з Антикорупційною ініціативою ЄС впроваджує у місті інструменти для протидії та запобігання корупційним складовим у владних та комунальних структурах міста. Метою даного проекту є показати та розповісти про ці механізми мешканцям громади та навчити ними ефективно користуватись.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.