Як харчуватимуть у школах та садочках у Червоноградській ОТГ?
Замість закупівель продуктів харчування – конкурс на послугу. Саме за такою схемою планують налагодити харчування у школах та садочках тих населених пунктів, які увійшли до Червоноградської ОТГ.
Таке рішення було прийнято у четвер, 17 грудня, на засіданні виконавчого комітету. Батьки платитумуть за харчування своїх дітей у співфінансуванні з міським бюджетом у співвідношенні: 60% – батьки, 40% – місто. Розповідає заступник Червоноградського міського голови Надія Земницька.
Детальніше у відео телеканалу “Бужнет” – https://www.facebook.com/buzhnet/videos/821871178595220
- Наш вугільний мікрорегіон отримав інвеcтиційний паспорт
- У Палаці Потоцьких відбулось нагородження працівників культури та майстрів народного мистецтва Шептицького району
- Шептицька громада була представлена на Європейському регіональному саміті шкільного харчування
- У Шептицькому планують проводити фестивалі вуличного мистецтва
- У Шептицькому відбувся Форум справедливої трансформації вугільних громад

