SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Вразливі родини за збереження сімейних традицій і цінностей” – ГО “Ніка” реалізувала важливий проект

11-12 вересня громадська огранізація неповносправної молоді «Ніка» (керівник – Наталія Хайсанова) реалізувала проєкт “Вразливі родини за збереження сімейних традицій і цінностей” за фінансової підтримки Департаменту соціального захисту населення ЛОДА.

Про дану ініціативу повідомили у Червоноградській міській раді ТГ. А самі заходи відбувались в ОЛК «Ровесник».

Учасники проєкту обговорювали цінність родинних відносин, молодь з інвалідністю власноруч готувала подарунки для батьків, а також усі разом брали активну участь у спортивних змаганнях.

Окрім того, під час реалізації проекту учасникам ГО «Ніка» допомагали психологи Іванна Адамчук, Ольга Беркита та Людмила Семенець з ГО “МСП центр”, які працювали і з батьками, і з молодими людьми з інвалідністю.

“Під час реалізації проекту нам допомагали психологи Іванна Адамчук, Ольга Беркита, Людмила Семенець з ГО “МСП центр”. Молодь з інвалідністю робила подарунки з Ольгою Беркитою. З батьками працювала Людмила Семенець, з метафоричними асоціативними картами. Родинне дерево створювала з учасниками проекту Іванка Адамчук. Було креативно, пізнавально для нас всіх. Ввечері ми танцювали на дискотеки, дивились мультик. Так пройшов 1 день. Другий день розпочався з руханки. В змаганнях на стадіони прийняли участь всі. Ми встигли прийняти оздоровчі процедури за що вдячні працівникам ОЛК Ровесник,” – написала керівник ГО “Ніка” Наталія Хайсанова на своїй сторінці у facebook.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.